2013 Area II Qualifiers 13 and 14        
Weight First Name Last Name Team Section PrevPlace
77 Jacob Pammer State College 1 1
77 Conner Patterson State College 1 2
77 Huntur Campbell Cambria Heights 2 1
77 Joshua Bozel Mount Union 2 2
77 Riley Holsinger Richland 3 1
77 No Entry No Entry 3 2
77 Aaron Browell Bedford 4 1
77 No Entry No Entry 4 2
82 No Entry No Entry 1 1
82 No Entry No Entry 1 2
82 Bryce Campbell Cambria Heights 2 1
82 No Entry No Entry 2 2
82 No Entry No Entry 3 1
82 No Entry No Entry 3 2
82 Zachary Clark Bedford 4 1
82 No Entry No Entry 4 2
87 Seth Andrus Keystone Central 1 1
87 Darren Yearick Penns Valley 1 2
87 Cole Manley Altoona 2 1
87 Trevor Bonsell Altoona 2 2
87 Brock Talko Penn Cambria 3 1
87 Derrick Christie Ferndale 3 2
87 Dylan Williams Chestnut Ridge 4 1
87 Nathan Earnest Central 4 2
92 Geo Barzona Keystone Central 1 1
92 Garrett Rigg Bald Eagle Area 1 2
92 Hunter Hileman Altoona 2 1
92 Haden Boutiller Altoona 2 2
92 No Entry No Entry 3 1
92 No Entry No Entry 3 2
92 Scotty Miller Chestnut Ridge 4 1
92 Riley Steinbach Bedford 4 2
97 Adam Stover State College 1 1
97 No Entry No Entry 1 2
97 Matthew Johnson Philipsburg Osceola 2 1
97 Dylan Hamilton Moshannon Valley 2 2
97 Max Murin Central Cambria 3 1
97 Clayton Dorian Westmont Hilltop 3 2
97 Oaklee Brode Tussey Mountain 4 1
97 Zachary Reed Everett 4 2
102 Greg Wert Mifflin County 1 1
102 Clayton Giedroc Bald Eagle Area 1 2
102 Liam Bennett Moshannon Valley 2 1
102 Evan Fortney Mount Union 2 2
102 Logan Shaffer Portage 3 1
102 Jarred Stoy Penn Cambria 3 2
102 Brock Biddle Central 4 1
102 Jakod Dodson Claysburg 4 2
107 Trent Hidlay Mifflin County 1 1
107 Jared Hurd Penns Valley 1 2
107 Sage Dixon Tyrone 2 1
107 Thomas Kovach Glendale 2 2
107 Ian Ostrowski Central Cambria 3 1
107 Justin Rowe Johnstown 3 2
107 Dalton Klotz Everett 4 1
107 Cam Sherlock Northern Bedford 4 2
112 Brock Port Bellefonte 1 1
112 Tyler Lucas Bellefonte 1 2
112 Nicholas Krupa Moshannon Valley 2 1
112 Scott Beers Moshannon Valley 2 2
112 JJ Jones Central Cambria 3 1
112 Caleb Lutz Portage 3 2
112 Blake Dunlap Chestnut Ridge 4 1
112 Grant Browell Bedford 4 2
117 Curt Decker Penns Valley 1 1
117 Ian Barr State College 1 2
117 Tyler Scott Huntingdon 2 1
117 Parker McClellan Altoona 2 2
117 Zach Stevens Penn Cambria 3 1
117 Brady Ratosky Portage 3 2
117 Ethan Kennedy Central 4 1
117 Dalton Long Hollidaysburg 4 2
124 Chase Gardner Bellefonte 1 1
124 Colton Weaver Keystone Central 1 2
124 Seth Baney Huntingdon 2 1
124 Devin Thomas Moshannon Valley 2 2
124 Matthew Oppy Johnstown 3 1
124 Dylan Plummer Portage 3 2
124 Carter Replogle Northern Bedford 4 1
124 Mahlon Akers Everett 4 2
132 Jared Heister Juniata 1 1
132 Fletcher Hart Juniata 1 2
132 Larry Brown Moshannon Valley 2 1
132 Dakota Weitoish Philipsburg Osceola 2 2
132 Austin Farabaugh Penn Cambria 3 1
132 Daniel Verhovsek Richland 3 2
132 Ridge Hershberger Northern Bedford 4 1
132 Shayne Brumbaugh Tussey Mountain 4 2
140 Quentin Milliken Mifflin County 1 1
140 Will Roeshot State College 1 2
140 Jonathan Wagner Huntingdon 2 1
140 Biggie Gill Cambria Heights 2 2
140 Anthony Walters Johnstown 3 1
140 Caleb Bracken United 3 2
140 Austin Heck Northern Bedford 4 1
140 James Dunmore Claysburg 4 2
147 Dillon Kephart Bellefonte 1 1
147 Jason Apple Juniata 1 2
147 Jacob Oliver Huntingdon 2 1
147 Jared Smith Juniata Valley 2 2
147 Jacob Driskel Penn Cambria 3 1
147 Caliber Castel Central Cambria 3 2
147 Wesley Graham Everett 4 1
147 Lee Moskey Hyndman 4 2
157 Dakota Bair Bellefonte 1 1
157 Greg Stahl Keystone Central 1 2
157 Jake Wike Altoona 2 1
157 Matthew Yeckley Glendale 2 2
157 Andy Pinkas Forest Hills 3 1
157 Mariah Harris Indiana 3 2
157 Lucas Kolinchak Northern Bedford 4 1
157 Daniel Brett Bedford 4 2
167 Hunter Weaver Keystone Central 1 1
167 No Entry No Entry 1 2
167 Christian Snyder Philipsburg Osceola 2 1
167 Bailey Davis Altoona 2 2
167 Josiah Jones Westmont Hilltop 3 1
167 Noah Sleasman Indiana 3 2
167 Mason Guyer Northern Bedford 4 1
167 Matt Kline Bedford 4 2
187 Chase Myers Bald Eagle Area 1 1
187 No Entry No Entry 1 2
187 Richard Reader Tyrone 2 1
187 Brandon Simmers Glendale 2 2
187 James Nevins Forest Hills 3 1
187 Joe Colledge Central Cambria 3 2
187 Hunter Reyan Northern Bedford 4 1
187 Brayden Crawley Bedford 4 2
212 Richard Thompson Keystone Central 1 1
212 Nathan Foltz Juniata 1 2
212 Cory Roach Philipsburg Osceola 2 1
212 Bryce Denny Altoona 2 2
212 No Entry No Entry 3 1
212 No Entry No Entry 3 2
212 Damien Bidinger Hyndman 4 1
212 No Entry No Entry 4 2
252 Drew Linnes State College 1 1
252 Mason Winner Keystone Central 1 2
252 Alexander Albright Cambria Heights 2 1
252 Robert Cramer Moshannon Valley 2 2
252 No Entry No Entry 3 1
252 No Entry No Entry 3 2
252 Hunter Gill Hollidaysburg 4 1
252 Brandon Greise Hyndman 4 2